Web Analytics
BallinaSHOWBIZMeda nuk do të përmbahet kur ta sheh Lulën si është rregulluar

Meda nuk do të përmbahet kur ta sheh Lulën si është rregulluar

Luljeta Pergjecaj, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Meda.

Ani pse nuk ka një profesion të veçantë, Lulja është shumë aktive në rrjetin social, instagram.

Duke qenë se është nënë e katër fëmijëve, Lulja shumicën e kohës e kalon në shtëpi me më të dashurit e saj.

Ajo eshte goxha aktive ne rrjete sociale.

Shpesh sjell foto familjare nga perditshmeria e saj.

Lulja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

Me flokë të rregulluara me stil dhe me grim me shumë shije, Lulja po shkëlqen në pamje.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ Medën. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit