Mediat italiane i bëjnë ‘grackën’ Verattit, futbollisti fillon ta zvesh të dashurën por modelja e refuzon

Marco Veratti ka rënë pre e kamerës së fshehur.

Jessica Aidi në bashkëpunim me kompaninë televizive Mediaset ka inskenuar një episod mjaft komik.

Në videon e marrë nga kamera e fshehtë në dhomën e një hoteli Verratti shihet teksa përkëdhel dhe tenton të kryejë marrëdhënie sek.suale me Jessican, por të gjithë tentativat e tij dështuan pasi partnerja “refuzoi” t’i përgjigjej dëshirave të futbollistit.

Kur e pa që ishe e pamundur të bindte të dashurën për të kaluar një moment int.im, Marco shihet teksa shtrihet indiferent në shtratin e hotelit ku ndodheshin.