Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveMegi Pojani e thotë troç: Nëse e fiton Luizi ‘Big Brother’ unë...

Megi Pojani e thotë troç: Nëse e fiton Luizi ‘Big Brother’ unë do bëj këtë gjë

Megi Pojani njihet si një ndër personazhet më pa komplekse dhe asnjëherë nuk ngurron të shfaqet ashtu siç dëshiron. Herë tepër prov okuese e herë shumë ‘funny’, bukuroshja gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes.

Megi është edhe moderatore e emisionit “Big Brother VIp Fun Club” dhe të ftuar ishin shokët e ngushtë të Luizit. Pasi Luizi vendosi të lyej flokët e tij dhe të kthehet në bjond edhe shokët e tij dhe persona të tjerë që e mbështesin kanë bërë të njëjtin veprim.

Gjatë bisedës me ta, Megi ka premtuar publikisht se nëse Luizi fiton “BBV2” atëherë edhe ajo do të bëhet bjonde. E duket se përpos gjithë këtyre postimeve, prezantuesja ka nevojë dhe për ‘hapësirën e saj personale’ në rrjete sociale andaj

ka hapur së fundmi një llogari në Instagram ku ndiqet nga shtatë veta. E në këtë persona janë dy motrat, shoqet e saj dhe..Endri Çekiçi.

Rrjetet Sociale

630,341FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit