Megi Pojani mërzitet për Cllevion: Lirojeni djalin tim

Arrestimi i Cllevios ka ndikuar emocionalisht edhe tek ish e dashura e tij, Megi Pojani.

Në TikTok është bërë virale një video në të cilën shihet modelja duke dëgjuar këngën e Cllevios, të cilën ia kishte dedikuar asaj.

Mes emocionesh dhe mërzitjesh ajo ka një mesazh.

“Lirojeni djalin tim, Clevio”, dëgjohet duke thënë ajo./Indeksonline/