Web Analytics
BallinaSHOWBIZMegi Pojani moti nuk është dukur kaq tërheqëse

Megi Pojani moti nuk është dukur kaq tërheqëse

‘DWTS’ tashmë ka nisur transmetimin duke marrë edhe shikueshmëri mjaftë të madhe.

Në mesin e konkurrentëve këtë vit është edhe Megi Pojani e cila po e sfidon vetën për herë të parë edhe në këtë fushë.

Performancat e saj priten tejet mirë teksa ajo duke në formë të mrekullueshme dhe tejet joshëse.

Së fundi ajo ka ndarë disa imazhe nga prapaskena e spektaklit dhe po duket mjaft tërheqëse sic vetëm ajo din./InfoKosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit