Web Analytics
BallinaUncategorizedMelania Trump dukej për mrekulli ditën kur u martua me ish-presidentin

Melania Trump dukej për mrekulli ditën kur u martua me ish-presidentin

Ish-Presidenti amerikan, Donald Trump (74) dhe bashkëshortja e tij Melania Trump (50) ditë më parë kanë festuar më 22 janar gjashtëmbëdhjetëvjetorin e martesës.

Martesa me sllovenen e bukur për Donaldin ka qenë e treta, pas martesave të dështuara me Ivana dhe Marla Maples.

Po-në” vendimtare e kanë thënë në Palm Beach në Floridë më 2005, ndërsa në gjithë ceremoninë janë shpenzuar më shumë se një milion dollarë.

Melania në ditën e martesës ka pasur të veshur fustanin luksoz me nënshkrimin John Gallianit, i cili atëbotë ka punuar për shtëpinë prestigjioze të modës Dior.

Fustani i nusërisë me ngjyrë të bardhë shkëlqyese ka qenë i rëndë 25 kilogramë, ndërkaq ka pasur madje 91 metra mëndafsh.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit