Melaqe: Tuna dhe Fifi bëhen bashk, kjo është arsyeja

Artistet Tuna dhe Fifi paralajmëruan duetin e tyre bashkë dhe sapo e kanë gati.

Projekti muzikor tashmë është finalizuar dhe do të lansohet sonte në ora 18:00 në Youtube.

“Melaqe” mban titullin bashkëpunimi i këngëtareve të realizuar edhe me videoklip, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ato ndanë me fansat në Instagram edhe sekuencat e para të këngës së tyre.

Shiko videon: