Web Analytics

Melinda Ademi e bënë tatuazh shqiponjën në këtë pjesë të bukur të trupit

Botuar nga: InfoKosova

Amerika është toka e premtuar, vendi i realizimit të ëndrrave.

Por, ja që të gjithë nuk e shohin bash kështu.

I tillë është rasti i këngëtares Melinda Ademi, e cila është rritur në SHBA, e ku edhe e nisi karrieren muzikore, madje i eci mirë në “American Idol”.

Por, Melinda, vendosi të kthehej në Kosovë dhe ta ngriste karrieren e saj në muzikë. Ka bërë shumë përpjekje për tia dalë suksesshëm dhe më në fund është mes yjesh.

Melinda se fundi e ka bërë tatuazh në dorë shqiponjën./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT