Melinda Ademi me foto atraktive: E boj nxehtë sikur dielli

Pos muzikës së saj që preferohet shumë, Melinda Ademi, merrë vëmendje edhe me paraqitjet e saj.

Asnjëherë njësoj, artistja dallohet për linjat trupore dhe si i shfaq pa komplekse.

Së fundi, ajo ka postuar një foto sesion për fansat e saj në Instagram, derisa ka provokuar me pozat duke treguar të pasmet në fustanin e shkurtër ngjyrë të verdhë vezulluese.

Në mbishkrim ajo kishte shkruar: “E boj nxehtë sikur dielli”, ku nuk munguan mijëra komente dje pëlqime nga një milion ndjekësit e saj./Kosovarja/