Melinda duket shumë atraktive me stilin e ri

Melinda ka ndryshuar pamjen.

Melinda si edhe gjithë qytetarët e tjerë vazhdon të qëndrojë e izoluar në këtë kohë pandemie, por përmes rrjeteve sociale sado pak po mund të thyej monotoninë e krijuar, shkruan lajmi.net.

Reperja e cila është duke jetuar në Amerikë së fundmi me postimet e bëra ka prezantuar stilin e ri të flokëve një modelim i ri nga ajo, dhe në postimin bërë ka vënë në pah edhe fizikun e saj.

“Kur nuk ke çfarë bën në shtëpi”, ishte shkrimi që kishte lënë këngëtarja pranë fotos.