Melinda ekspozon të pasmet rrumbullake në komplete të ngushta

Përveç zërit që veçohet, Melinda Ademi, dallohet edhe për bukurinë dhe linjat përfekte që ka.

Edhe ketë herë artistja e dëshmoj se është e veçantë në stilin e saj.

Këngëtarja Ademi së fundi është duke gjiruar projektin e ri muzikorë të cilit nuk do ti mungojë videoklipi.

Kështu ajo është shfaqur unike duke ngjarë me barbie me grimin dhe veshjen që ka zgjedhur./Kosovarja/