Melinda vjen në poza tërheqëse, tregon të pasmet e mëdha

Përveç që pëlqehet për muzikën dhe këngët që lanson, Melinda Ademi admirohet nga fansat e shumtë edhe për dukjen e saj.

Këngëtarja është aktive në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 1.1 milion ndjekës.

Gjatë të enjtes, ajo i ka shpërndarë disa fotografi tërheqëse, të cilat kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime menjëherë pas publikimit.

“Mos e provoni këtë në shtëpi”, është përshkrimi që ka zgjedhur për këto fotografi./telegrafi