Web Analytics
BallinaUncategorizedMelindës ia përmendin silikonin, ajo poston foto të “nxehta” në Instagram

Melindës ia përmendin silikonin, ajo poston foto të “nxehta” në Instagram

Reperja kosovare Melinda Ademi ka postuar sot një set fotografish ku ajo duket tepër se.ksi.

Reperja sapo ka realizuar këngën e saj më të re, “Ay Caramba” një këngë që është bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Gjikon.

Kënga, e cila ka afër 5 milionë klikime brenda pesë ditë derisa për Melindën nëpër rrjetet sociale është komentuar se ka operime plastike.

E për këtë ka reaguar Melinda që ka postuar një set fotosh tepër seksi e ku ajo poshtë fotove ka shkruar:

“Kush o tu rrejt qe i kom silikon?!?!”, – ka shkruar ajo përkrahë fotove.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit