Melisa bën deklaratën e fortë: Tea ka qenë shtatezënë dhe…

Kunjat mes Melises dhe Teas nuk kane ndaluar qe pas publikimit te marredhenies se Andit dhe Melises.

Vajzat nuk i kane kursyer kunjat, ama deklarata e Melises ka qene shume e forte.

Teksa ka qene duke bere nje video live, ajo eshte shprehur se Tea ka qene shtatezene.

”Tea ka qene shtatezene dhe ka a.bortuat”-shprehet Melisa duke qeshur.

Me tej ndonse fansat e kane pyetur se cili eshte babai, ajo nuk ka dhene asnje detaj.

Nuk dihet nese kjo eshte e vertete apo thjesht nje batute e hidhur e Melises.