Web Analytics

Melisa e lë “zogun” e saj të lirë, nuk e fsheh fare

Nga: InfoKosova

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova, Melisa Lleshi, ka mbetur jo afër syrit të mediave.

Pavarësisht tentativave me këngët e saj, Melisa duket se nuk po arrin të marr at dritën jeshile dhe te mbetet e ndjekur dhe e komentuar aq sa ishte pjesë e “Përputhen”, shkruan InfoKosova.

Ditëve të fundit Melisa ka publikuar fotografi të nxehta, dhe në këtë foto pjesa intime ishte ajo e cila më së shumti mori vëmendjen.

Kujtojmë së Melisa vazhdon të mbetet beqare, sa i përket syrit të mediave, pas lidhjes së saj te përfunduar me Andi Shehun./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Melisa e lë “zogun” e saj të lirë, nuk e fsheh fare

Nga: InfoKosova

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova, Melisa Lleshi, ka mbetur jo afër syrit të mediave.

Pavarësisht tentativave me këngët e saj, Melisa duket se nuk po arrin të marr at dritën jeshile dhe te mbetet e ndjekur dhe e komentuar aq sa ishte pjesë e “Përputhen”, shkruan InfoKosova.

Ditëve të fundit Melisa ka publikuar fotografi të nxehta, dhe në këtë foto pjesa intime ishte ajo e cila më së shumti mori vëmendjen.

Kujtojmë së Melisa vazhdon të mbetet beqare, sa i përket syrit të mediave, pas lidhjes së saj te përfunduar me Andi Shehun./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT