Web Analytics
BallinaSHOWBIZMelisa hyri në 'Dance Albania', Olsa e thumbon: Se ç'mu kujtua

Melisa hyri në ‘Dance Albania’, Olsa e thumbon: Se ç’mu kujtua

Melisa Lleshi është bërë konkurrentja më e re e “Dance Albania”.

Ky zhvillim nuk ka mbetur pa u komentuar nga autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti, duke qenë se ishte programi i saj që e bëri të famshëm Melisën.

Olsa ka postuar një video nga momenti kur Melisa u shfaq për herë të parë në “Përputhen” dhe shkroi: “Se ç’mu kujtua tani”.

Kaq është dashur që postimi i saj të merret si thumb.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit