Melisa i rri vetëm në qaf Andit

Çifti më i dashur i momentit po vazhdojnë ta marrin vëmendje edhe pas largimit nga emisioni.

Bëhet fjalë për dy ish konkurrentet e emisionit përputhën, Melisa dhe Andi, shkruan InfoKosova.

Ata konfirmuan dashurin e tyre përmes një puthje në këngën e fundit të Melises.

Dyshja vazhdon të publikoj fotografi të ndryshme afër njeri-tjetrit.

Edhe në fotografin e fundit ata shihen të përqafuar dhe shumë të dashuruar./InfoKosova/