Melisa Lleshit ndarja nuk i’a ka lënë shenjë, po bën dritë në këto imazhe

Melisa është njëra ndër këngëtaret e reja por mjaftë të suksesshmë në Shqipëri.

Ajo u bë e njohur për publikun nga emisioni Përputhen dhe më pas edhe nga lidhja e saj me Andi Shehun poashtu ish konkurrent i Përputhen.

Së fundi ishte Andi ai që njoftoi për ndarjën e tyre.

Ndërsa një spjegim nuk e dha Melisa e cila si duket ka vendosur të fokusohet në vete dhe në karrierën e saj, dhe sic mund ta shihni në imazhet më poshtë këngëtarja po shkëlqen si gjithmone./Infokosova/