Melisa më në fund tregon nëse ka pasur marrëdhënie intime me Andin

Edhe pas daljes nga Përputhen, Melisa vazhdon të mbetet një personazh shumë i komentuar në media dhe në rrjet.

Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë, ku ka folur për jetën e saj.

A ke pasur marrëdhënie intime me Andin?”, u pyet ajo nga Prive.

Ish-konkurrentja nuk hezitoi të përgjigjej duke thënë prerë “Jo”. /Kosovarja/