Web Analytics
BallinaSHOWBIZMelisa nuk do t'ia dijë më për Andin: Nuk e di për...

Melisa nuk do t’ia dijë më për Andin: Nuk e di për kë e ke fjalën

Fillimisht mënyra si ato u lidhën dhe tani ndarja, historia e Andi Shehit dhe Melisa Lleshit gjithmonë ka bërë bujë në media.

Tashmë, konkurrentja e “Dance Albania” ka dhënë një intervistë për “Jo vetëm modë”, ku sigurisht nuk i shpëtoi ngacmimeve për jetën private.

“Unë kam vendosur që për pjesën private timen, pjesën sentimentale dua të them as po as të them jo, thjesht jam mirë.

Edhe më herët gjatë spektaklit të kërcimit ku tashmë është pjesë, Melisa u pyet nëse i kishte shkruar ish-i.

Ish-konkurrentja e Për’puthen zgjodhi të shmangej, duke u shprehur: Nuk e di për kë e ke fjalën”.

Edhe pse prej muajsh i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dy ish-konkurrentët e Për’puthen Andi Shehi dhe Melisa Lleshi, vijojnë të komentohen në rrjet.

Më herët Andi ishte i ftuar në një intervistë për “Shqipëria Live”, dhe pyetjet rreth Melisës sigurisht që nuk munguan.

Por me sa duket Andi e ka hedhur krejtësisht pas krahëve historinë me këngëtaren, dhe ka nisur një romancë të re…

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit