Melisa planifikon ti ndryshoj emrin Andit, po i ndihmon ky ish konkurrent

Melisa dhe Andi janë çifti më i komentuar që u lidhën pasi dolën nga Përputhen.

Edhe pse nga emisioni i dashurisë Përputhen cift dolën edhe Andi e Jasmina, Atdheu e Sari si dhe Bearti e Tea të gjithë tashmë janë ndarë, shkruan InfoKosova.

Mirëpo Melisës e Andit duket se oi u shkon lidhja si është më së miri.

Në një foto të fundit të postuar nga Melisa shkruan se bashkë me Atdheun dëshirojnë t’ia ndërrojnë emrin Andit pasi nuk po i shkon shumë./InfoKosova/