Melisa publikon këngën e saj të parë, e zjarrtë në klip

Pas daljes nga emisioni ish konkurrentja e Për’puthën, Melisa Lleshi, ka vendosur ta vazhdoj karrierën e saj në muzikë.

“U kry”, titullohet kënga e saj e parë të cilin e publikoj para pak qestesh, shkruan infokosova

Përveç zërit të saj, ajo vjen mjaftë simpatike dhe sensitive.

Për më shumë shikoni dhe dëgjoni këngën e saj më poshtë./infokosova