Melises si duket i ka mbetur ëmbël, kafja me Andin, ja çka thotë

Melisa Lleshi, ish konkurrentja më e komentuar e emisionit Përputhën.

Një vajzë elegante, sharmante por mbi të gjitha me bukurinë e saj arrin të marr zemrat e publikut shqiptarë, shkruan infokosova.

Andi dhe Melisa, janë dyshja me e komentuar e momentit.

Sipas mendimeve të publikut, besohet se dyshja janë në një lidhja dashurie.

Një ditë më parë ishte Andi ai i cili i beri ftesë publike për një kafe Melisës, dhe si duket nuk e kanë çuar larg dhe vendosën ta pinë.

Pasi Andi tregoj se është duke e pirë “kafen serioze”, Melisa bënë deklaratën e pa pritur.

“Meqë e kini pas me merak, do ju njoftojmë nëse do ketë vazhdimësi kafesh”, ishte mbi shkrimi i ripostimit të Andint, ku shihet se i ka mbetur ‘ëmbël’ të takohen përsëri./infokosova