Web Analytics
BallinaMeliza Haradinaj dhe Gent Cakaj shihen bashkë, çfarë po paralajmërojnë?

Meliza Haradinaj dhe Gent Cakaj shihen bashkë, çfarë po paralajmërojnë?

Ish-ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj ka shpërndarë një fotografi së bashku me ish-ministrin e Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj.

Haradinaj ka paralajmëruar diçka të re me Gentin, por mbetet të shihet se për çfarë bëhet fjalë.

“Bashkë me Gentin, drejt së ardhmes…”, shkroi ajo në Tëitter./IndeksOnline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit