Web Analytics
BallinaSHOWBIZMemli Krasniqi i shoqëruar nga bashkëshortja, pjesë e dasmës së Robinit e...

Memli Krasniqi i shoqëruar nga bashkëshortja, pjesë e dasmës së Robinit e Marigonës

Robin Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi sonte po martohen.

Dasma e tyre ka filluar dhe të ftuarit e parë tashmë kanë arritur.

E ndër mysafirët e parë është edhe kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, me bashkëshorten e tij, Meliza Krasniqi.

Ndryshe, në pamjet e Prives shihet se në mesin e të ftuarve janë edhe shumë të famshëm nga fusha të ndryshme të artit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit