Web Analytics
BallinaUncategorizedMemli Krasniqi pranon urimin emocionues nga babai në ditëlindjen e 42-të

Memli Krasniqi pranon urimin emocionues nga babai në ditëlindjen e 42-të

Memli Krasniqi sot ka festuar ditëlindjen e 42, për çka ka pranuar shumë komente e mesazhe urimi nga simpatizant, shokë, miq, dashamirë e familjar.

Nuk ka munguar as urimi nga personi më i dashur, babai, që ishte edhe frymezim i përhershëm për ish reperin dhe sot të parin e “PDK”-së, Memli Krasniqi.

Publicisti, gazetari, profesori e poeti Milazim Krasniqi, e ka uruar me këto fjalë të birin, që është edhe fëmija i parë për të dhe të shoqen e tij, Ediben.

“Urime ditëlindjen, babush! Edibja dhe unë tash 42 vite jemi prindër të lumtur me ty, Zoti të dhuroftë shëndet, suksese e mbarësi gjithmonë”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit