Mëngjesi përfekt për Arbanën janë ‘petullat’

Arbana Osmani është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga projektet dhe përditshmëria.

Përpos moderatore ajo është edhe një kuzhiniere mjaft e zonja e që në emër të saj ka edhe librin me receta gatimi.

Së fundi, ajo ka postuar një InstaStory duke ngrënë petulla për mëngjes, në mbishkrim Arbana ka shkruar se nëse flasim për ushqimin përfekt atëherë janë petullat.

Si duket ky gatim është i preferuari i saj për mëngjes dhe shihet se po e shijon shumë.