Web Analytics
BallinaUncategorizedMënyra si e mbledh dorën grusht tregon diçka të veçantë për ty

Mënyra si e mbledh dorën grusht tregon diçka të veçantë për ty

Varianti A

Ke një personalitet të ndjeshëm dhe një imagjinatë të fortë.

Do të ndihesh i mbrojtur dhe i trajtuar me sinqeritet.

Të pëlqen të ndihmosh njerëz, je entuziast, emeton energji, je person kurioz, aventurier dhe argëtues.

Ndonjëherë ke dëshirë të bësh pjesë në një grup, të të njohin e të pranojnë.

Kjo është diçka e bukur, por ekziston rreziku që të tjerët të përfitojnë nga ty.

Ti do që të tjerët të jenë të sinqertë.

Në lidhjet e dashurisë, e ke të vështirë të shprehësh ndjenjat.

Varianti B

Je një person i talentuar, kreativ dhe ke një joshje speciale që të bën të kesh shumë miq.

Je një person bujar, inteligjent, i sigurt në vetvete, me vetëvlerësim dhe shqetësohesh shumë për pushtetin.

Punon shumë, je i vlerësuar dhe ke shumë ideale.

Ndonjëherë ke një zemër të brishtë dhe kjo të ndalon t’u afrohesh të tjerëve.

Kjo është pikërisht ajo që kërkon në marrëdhëniet e tua: mbështetje.

Për sa i përket dashurisë, mendon se gabimet e tua mund të çojnë në trishtim.

E do shumë partnerin, por ke frikë se lodhet prej teje dhe mendon të sillet sikur nuk të do.

Kjo të bën ‘të ashpër’ në lidhje me të.

Varianti C

Je një person kreativ, komunikon shumë mirë, je motiv praktik dhe di të vlerësosh artin dhe bukurinë e jetës.

Ndonjëherë je shumë i ndjeshëm, je i zoti për të manipuluar të tjerët dhe person shumë inteligjent.

Pothuajse je gjithmonë i heshtur, por kjo bën pjesë tek ëmbëlsia jote.

Preferon të sakrifikosh veten në vend që të bësh dikë tjetër të vuajë.

Je person fleksibël dhe jeton shpesh në ëndrrat e tua.

Në dashuri, do qetësinë, ashtu si në çdo fushë tjetër të jetës.

Dobësia jote më e madhe është zemra e brishtë që ke dhe i fal gjithmonë ata që të kanë lënduar.

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit