Web Analytics
BallinaUncategorizedMërgim Berisha ndahet nga gruaja e tij?

Mërgim Berisha ndahet nga gruaja e tij?

Futbollisti i Fenerbahçes, Mërgim Berisha është ndarë nga bashkëshortja e tij, Vesa Vllasaliu, për këtë kanë raportuar mediat turke.

Mërgim Berisha ka hequr atë nga ‘Instagrami’ dhe ka fshirë të gjitha fotot me të, një gjë të tillë nuk e ka bërë Vesa Vllasaliu.

Mediumi “cnnturk” raporton se vendimi ka mundur të jetë i njëanshëm nga ana e futbollistit, e të cilin nuk po arrin ta përballojë ende bukuroshja Vesa Vllasaliu.

Vesa Vllasaliu është përleshur me fansat të cilët kanë fyer Berishën në rrjetet sociale, kjo nuk është hera e parë që Vesa grindet me fansat dhe ndjekësit për rrjetet sociale./Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit