Web Analytics
BallinaKURIOZITETETJERAMërgimtari gati e bëri gjyshen për spital, pasi donte ta martonte me...

Mërgimtari gati e bëri gjyshen për spital, pasi donte ta martonte me zor

Me hapjen dhe popullarizimin e rrjeteve sociale, kemi rast të njihemi me shumë më shumë njerëz.

Ka persona të cilët janë bërë të famshëm vetëm për shkak të postimeve të tyre në Facebook, Instagram, Tik Tok, apo Youtube.

Së fundi, shumë çifte kanë hapur llogari dhe postojnë video nga përditshmëria e tyre.

E, një nga këto çifte shqiptare në Diasporë janë edhe Florenti e Lorentina.

Dyshja së fundi e kanë futur në lojë edhe gjyshen e Florentit, e cila ka marrë mjaftë pëlqime.

Përmes ‘kamerave te fshehta’ që i bëjnë gjyshes, videot e çiftit arrijnë të marrin shumë klikime.

Ka shpesh edhe teprime e ekzagjerime, si rasti që e shihni më poshtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @mtvks

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit