Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITAKTUALEMërgimtarja nga Zvicra: Leni studiot televizive, merrni kaciat e mbillni gjelbërim se...

Mërgimtarja nga Zvicra: Leni studiot televizive, merrni kaciat e mbillni gjelbërim se ju myti betoni

Në emisionin N’Frekuencë me Robin, ka pasur një lutje të pazakontë nga një dëgjuese.

Ajo ka thënë se është e lodhur nga kaq shumë media e programacion, andaj ka sugjeruar që qytetarët të kapin shatin dhe lopatat e të dalin të punojnë.

Mërgimtarja nga Zvicra ka thënë se është e zhgënjyer pasi që në Kosovë ka shumë pak gjelbërim.

“Ju që po punoni kaq shumë në media kapni vlla kaciat e shatin e theni ato pllakat e betonit që ju kanë shkru e leni vlla televizionin e radiot”, ka thënë ndër të tjera ajo.

Shikoni videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit