Meriton Mjekiqi fotografohet në ‘krahët’ ish konkurrentes së Përputhën

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi famën më të madhe e fitoj në emisionin “Gjoni Black” të drejtuar nga ai.

Ditën e sotme ishte ish konkurrentja e Përputhën, Antonela Berisha, ajo e cila publikoj një fotografi krahas Meritonit, shkruan InfoKosova

Si duket Meritoni do të jetë mysafiri i Antoneles në  emisionin “Top Artena”, në Top Channel.

Që të dy janë shumë aktivë në llogaritë e tyre personale prandaj publikojnë fotografi dhe video pothuajse çdo dite./InfoKosova/