Web Analytics

Meritoni kapet keq me Saren: Mos fol për mua

Botuar nga: InfoKosova

Sara dhe Meritoni kanë debatuar me njëri-tjetrin gjatë kohës që qëndronin në dhomën e grimit.

Dyshja ka agravuar më tej deri në tonalitete të larta të zërit, por nuk arritën të sqaroheshin.

Mënyra e komunikimit dhe sjelljes me banorët e Big Brother VIP ka qenë shkaku i debatit mes tyre.

Sara: Nuk më pëlqen kur çdo banore vë limitet

Meritoni: Ti bëre 20 pyetje për të dalë tek pika jote.

Sara: Vë limite dhe nuk është mirë të vënë limite. Ti mos fol për mua, ti mos fol për mua

Meritoni: Është e drejta e saj çfarë bën

Sara: Ti çfarë je tani gjyqtar?

Meritoni: Jo nuk më pëlqen kjo. E more me 100 mijë pyetje me ndjenjat e saj dhe i bëre edhe 20 pyetje për me dalë në pozitën që deshe. Nuk ishte e bukur

Sara: Atë nuk e vendos ti o Meriton. Nuk më pëlqejnë limitimet.

Meritoni: U mundove me përdor situatën.

Sara: Meriton (ngre zërin) diku dua të dal. Me të gjithë do përpiqem kur të vijë momenti. Lëre tjetrin të flasë deri në fund.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT