Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Merkulli, Arbenita Ismajli mahnit me fotografitë e fundit

Modelja e njohur Arbenita Ismajli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi, modelja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me disa imazhe ku shfaqet mahnitëse.

E veshur me xhaketën e kuqe, doreza të zeza dhe me një çantë të zezë, Arbenita duket për mrekulli.

Makijazhi dhe flokët topuz e bëjnë të duket edhe më atraktive.

Arbenita mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

Shiko foton:

Të fundit