Merr flakë në mes të autostradës një veturë

Raportohet se një automjet ka marrë flakë në autostradën Tiranë–Durrës.

E ditur bëhet se makina ka marrë flakë është përfshirë nga flakët në mes të autostradës.

Nuk bëhet e ditur se cili ka qenë shkaku që makina ka marrë flakë.

Po ashtu sipas informacioneve paraprake raportohet se policia është në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Nuk ka ende ndonjë informacion nëse ka persona të lënduar nga ky incident që ka ndodhur.

Gjithashtu nuk ka informacione se sa persona ka pasur në makinë.