Web Analytics

Merr fund miqësia e ngushtë mes Albes dhe Santianes, zbulohet detaji

Alba dhe Santiana kanë pasur një raport mjaft miqësor me njëra-tjetrës gjatë kohës kur ishin konkurrente në BBVK2.

Por me sa duket kjo miqësi paska mbaruar së bashku me spektaklin.

Alba dhe Santiana nuk e ndjekim më njëra-tjetrën në Instagram, duke bërë fansat të aludojnë se marrëdhënia e tyre mund të jetë prishur.

Nuk dihen ende arsyet e prishjes së këtij raporti, por pasi doli nga shtëpia, Alba publikoi foto me partneren e Bucit, Veronën, e cila mund të ketë sjellë konflikte mes saj dhe Santianës.

Shiko foton:

Nga rubrika