Web Analytics

Merr fund shoqëria mes tyre? Luizi bën veprimin e papritur ndaj shokëve të tij

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli eshte nje nga personazhet me te perfolura tash e nje kohe ne vendin tone.

Para pak minutash në instagramin e Luizit janë hequr nga lista e personave që ai ndjek dy shokët e tij të ngushtë, Mario dhe Joni.

Gjithashtu i hequr nga lista e followers është edhe Meridiani, i cili e ka mbështetur gjatë gjithë rrugëtimit në BBV.

Mesa duket raportet mes tyre janë krisur.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT