Web Analytics

Mes thashethemeve për divorcin, Xhensila Myrtezaj habiti fansat e saj në koncert (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj është një personazhet më të komentuara të momentit në botën e showbiz, teksa përflitet se këngëtarja është në proces divorci me aktorin Bes Kallaku.

Çifti nuk ndiqet më në rrjetet sociale dhe kanë fshirë fotot e tyre që kanë së bashku.

Por duket se Xhensila ka vendosur që në një moment të vështirë për të, mos ta lërë pas as karrierën, ku ka qenë e ftuar në disa koncerte dhe së shpejti pritet që të nxjerrë disa projekte muzikore.

E ftuar në një koncert, këngëtarja është shfaqur në superformë, teksa ka zbuluar se shpejti do të publikojë këngën e saj me reperin Noizy.

“Kam një surprizë vetëm për ju.

Është një këngë që do vijë me këtë këngëtarin që do lançoj tani”, tha Xhensila dhe në sfond u vendos bashkëpunimi i saj i mëparshëm me Noizy.

Shiko videon:

@__fabiana03__

@Xhensila Myrtezaj #xhensilamyrtezaj #noizy #parma #campusindustrymusicparma

♬ suono originale – __fabiana03__

 

Të FUNDIT