8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Meshkujt më të mirë në dashuri i përkasin këtij shteti, po shqiptarët?

Meshkujt më të mirë në dashuri i përkasin këtij shteti, po shqiptarët?

Dashuria nuk është njësoj kudo dhe kjo është vërtetuar edhe nga një studim.

Sipas studimit femrat që duan dashurinë e ëndrrave duhet patjetër të shkojnë në Spanjë, pasi meshkujt e këtij shteti janë vlerësuar si më të mirët në shtrat.

E kundërta ka ndodhur me gjermanët, të cilët kanë ngelur në klasë për sa i përket dashurisë.

Kryesisht Evropa Veriore ishte më problematikja në çështjet sek suale, ku përveç se në Zvicër (i cili është shteti me njerëzit më të kënaqur sek sualisht), të tjerët linin shumë për të dëshiuar.

Për sa i përket Shqipërisë, nuk figuronte në asnjë prej listave.

Më poshtë keni të renditur 10 vendet me meshkujt më të zjarrtë, dhe atë me 10 më të këqinjtë.

Meshkujt që bëjnë seks më mirë:

1 – Spanjollët

2 – Brazilianët

3 – Italianët

4 – Francezët

5 – Irlandezët

6 – Meshkujt e Afrikës Jugore

7 – Australianët

8 – Meshkujt nga Zelanda e Re

9 – Danezët

10 – Kanadezët

Meshkujt më të këqinj në seks:

1 – Gjermanët

2 – Anglezët

3 – Suedezët

4 – Holandezët

5 – Amerikanët

6 – Grekët

7 – Meshkujt nga Uellsi

8 – Skocezët

9 – Turqit

10 – Rusët

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics