Mevlani i Përputhën kapet mat, zbulohet e dashura e re!

Mevlani ka qene konkurrenti qe qendroi me gjate ne Perputhen por serish nuk arriti te gjente dashurine.

Ai doli beqar dhe nuk u mor me vesh gje per te. Por mesa duket Mevlani ka gjetur dashurine jashte programit.

Kryefjala ka siguruar ne rrjet nje video te Mevlanit ne nje lokal.

Ai eshte ne pranine e nje vajze brune identiteti i te ciles nuk eshte zbuluar.

Epo hajde urime, Mevlo!