Mevlani nuk i kurseu prekjet Antonelës, reagon Arjani: Dukesh sikur ke 6 muaj pa bërë gjë

Në takimin mes Antonelës dhe Mevlanit, nuk munguan prekjet e përqafimet.

Ndërkohë, në një moment Mevlani i heq xhupin Antonelës, me kërkesë të kësaj të fundit, ndërsa bluza që kishte veshur biondja simpatike, i ekspozonte shpinën.

Mevlani nuk i kurseu komentet, ndërsa duke i thënë se ‘ishte bërë pis’, i preku Antonelës pjesën e zbuluar të shpinës.

Duke komentuar takimin, opinionisti Arjan Konomi, bëri dhe një batutë, ndërsa iu drejtua Mevlanit duke i thënë: “Duke sikur ke 6 muaj pa bërë gjë”./express