Web Analytics
BallinaUncategorizedMevlani thotë se nuk e ka dashur kurrë Ledianën

Mevlani thotë se nuk e ka dashur kurrë Ledianën

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Mevlan Shaba, ishte i ftuar së fundmi në një intervistë, ku u shpreh se Ledjanën nuk e ka dashur kurrë, ndryshe nga sa mendonte publiku.

I ftuar dje te Glamour Zone ai ka rrëfyer disa të vërteta eskluzive në lidhje me Ledjanën dhe Shqipen.

Ai u akuzua nga Ledjana se asnjë dhuratë nuk ja kishte blerë me lekët e tij, por me clering.

“Ajo më njeh mirë dhe ma njeh shumë mirë zemrën.

Vetë ka qenë prezente, kur i kam blerë gjëra para saj.

E kam bërë këtë, sepse e meritonte dhe doja ta bëja të ndiheshe mirë.

Tani normalisht ka pasur raste,kur kemi qenë në program dhe shkonim për të blerë diçka, vetë pronarët na i ofronin pa lekë se na njihnin, po jo se shkoja me tendencë për mos ta futur dorën në xhep.

Nuk ngelëm për 20 mijë lekë.“,– tregoi ai duke shtuar si gjithmonë dhe batuta.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit