Mihrie Braha ndau një fotografi kur ishte e re, sa ndryshe dukej

Mihrie Braha është njera ndër këngëtaret më të dashura të estradës shqiptare.

Ndër vite ajo ka ditur ti rezistoj kohës dhe të sjell imazhe nga më të bukurat, shkuan”Kosovarja”.

Së fundmi, në InstaStory ka shpërndarë një fotografi e cila është shkrepur vite më parë.

Kaq e bukur dhe tërheqëse duket ajo në vitin 1984, me veshje tradicionale./Kosovarja/