Mihrija e gjen ‘motrën binjake’

Është këngëtare mjaftë e talentuar dhe e veçantë për publikun shqiptar.

Secilës paraqitje kujdeset ti jap hijeshi me sharmin dhe bukurinë që e posedon, përkundër moshës që ka.

Pasi është e dashuruar pas fotografive, ajo në disa imazhe që publikojë në rrjetin social lehtë tregojë se mund të mashtroheni se ka dal me motrën e saj “ binjake “, por jo, as me Lolën, me të cilën kemi rastin ta shohim shpesh bashkë edhe në emisionin, spektaklin “ Odeon” .

Këtu e keni Mihrijen me Mihrijen .

Foto interesante , sikur që është dhe ajo vet, apo…/Kosovarja/