Web Analytics
BallinaSHOWBIZMihrija feston ditëlindjen, dhe urimin më të mirë e mori nga reja

Mihrija feston ditëlindjen, dhe urimin më të mirë e mori nga reja

Këngëtarja e mirënjohur, Mihrije Baha, sot feston ditëlindjen.

Moderatorja shqiptare mbushi plotë 55 pranvera jetë.

Mihrija sivjet e ka fejuar djalin e saj Platorin.

E si duket dita ditës ajo dhe reja e saj Tringa po e deshmojnë dashurinë dhe miqësinë me njëra-tjetrën.

Në këtë ditë ajo pranoj edhe një urim që tash e mbas nuk do ti mungojë.

Ai nga reja e saj, Tringa Berisha.

Përmes një postimi në Instagram Braha ka zbuluar urimin e veçantë të nuses së djalit derisa e ka falënderuar duke i thënë:

“Ti je dhurata ma e mire ne ketë 55-she”.

Shiheni më poshtë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit