Web Analytics
BallinaSHOWBIZMihrija ka ditëlindjen, a i’a ka uruar Remzija?

Mihrija ka ditëlindjen, a i’a ka uruar Remzija?

Ajo është ndër këngëtaret më të njohura të estradës sonë.

Bëhet fjalë për Mihrije Brahën.

Sot me datë 15 nëntor Mihrije Braha feston ditëlindjen.

Ajo po merr urime nga më të ndryshmet.

E, nuk i mungojnë as dedikimet nga familja, miqtë dhe fansat.

Këngëtarja kosovare vazhdon të jetë e përfolur për raportin me Remzie Osmanin.

Por, kjo e fundit a e ka uruar Mihrijen për 55 vjetor?

Kjo mbetet te shihet./nzoom

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit