Web Analytics
BallinaUncategorizedMihrija kujton 29 vjetorin e martesës, ja çfarë nuse dukej

Mihrija kujton 29 vjetorin e martesës, ja çfarë nuse dukej

Mihrija dhe Naimi janë ndër çiftet më të dalluar në showbizin kosovar, ku duket se vetëm po rinohen.

Duke qenë emra të njohur, shumicën e kohës qëndrojnë në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Sot, për ata ka qenë një ditë e rëndësishmë ku çifti kanë festuar 29 vjetorin e martesës.

Këto plot 29 vite ata kanë kaluar vetëm ditë të mira me raportin superior që kanë me njëri tjetrin.

Në momentet që i ka ndarë Mihrija shihet që ajo ka qenë një nuse e dalluar dhe shumë e lezetshme.

Theksojmë, dyshja vazhdojnë të jenë të lumtur bashkë me djalin e tyre Platonin./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit