Mihrija: Kush po thotë se jam plakur nga KOSOVARJA

Mihrije Braha është një prej këngëtarëve që prej viteve njihet për hitet që ka sjell, por edhe si një femër elegante dhe që gjithmonë paraqitet në formë të mirë.

Ajo çdo ditë e më shumë e dëshmon që mosha është vetëm numër dhe kjo bie në sy edhe në imazhet e fundit që ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram.

Mihrija erdhi joshëse në fustan të zi elegante, e që ia theksonte dhe format e saj të trupit, ndërsa mori komplimente nga miq dhe adhurues.

Ndërkohë, Mihrija ka kohë që nuk ka promovuar një projekt të ri muzikor, por mbetet prezente me emisionin televiziv.

Ani pse ditë më parë ishin komentuar disa foto të Mihrijes se ka filluar të plaket, me këto foto e poza sot ajo e dëshmoi të kundërtën.