Web Analytics
BallinaUncategorizedMihrija -Naimit: Sonte me mue jo, te nana shko…

Mihrija -Naimit: Sonte me mue jo, te nana shko…

Aktori i i njohur, Adnan Blaku kishte organizuar një festë për ditëlindjen e tij.

Ai kishte ftuar shumë miq e familjar, ndër ta dhe Mihrie dhe Naim Abazi.

Kur Mihria dhe Naimi janë bashkë dinë si ta ndezin atmosferën me batutat që bëjnë.

Meqense Shkenda Dubova ishte pranë Naimit, në formë shakaje i tha Mihria i tha Naimit një fjali mjaftë qesharke.

“Sonte me mue jo , te nana shko …”-i tha Mihria.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit