Mihrije Braha kujton kohën e para izolimit me një foto në bikine

Këngëtarja, Mihrije Braha ka publikuar një foto kur ka qenë në plazh.

Me imazhin që ka ndarë në Instagram, Mihrije Braha është shfaqur në bikine duke zbuluar gjoksin dhe këmbët.

Foton e ka shkrepur kur ishte në pushime në Florida.

‘Dy javë më parë në Florida’, ka shkuar ajo.

Ndryshe, Mihrije Braha mbetet njëra nga fytyrat e estradës më të komentuara sa i përket moshës dhe linjave tru.pore.